Co byste měli hledat při výběru batohu do práce? Co je u business modelů nejdůležitější?

Řekněme si to hned na úvod hezky na rovinu: nosit do práce aktovku, nebo tašku přes rameno je opravdu děsně out. Alespoň podle nás. Už nějakou dobu v aktuální módě, včetně té officové, dominují místo tašek batohy. Hezké, moderní městské modely, které se perfektně hodí i do práce a prostředí byznysu. Jsou praktické a mohou být designově konzervativní i originální: a skvěle tak doplňovat vaši image. Navíc jsou přizpůsobené dnešnímu digitálnímu stylu života a práce. Jsou to technologie. Co všechno dnes business batohy nabízejí?

Buďte ve střehu
Pracujete moderně, svižně, v kanceláři, ale častokrát i vzdáleně? Rozhodně nebudete sami. V dnešní době potřebujeme mít vše důležité téměř vždy s sebou: laptop, telefon, nabíječky, kabely, příslušenství, dokumenty. Ale také doklady, lahev s pitím nebo deštník. Není toho málo. Je jasné, že klasická taška není pro tyto účely dostačující. Výrobci moderních pracovních batohů proto přizpůsobují design svých modelů tak, aby batoh byl sám součástí pracovní výbavy. Proto mají promyšlenou vnitřní architekturu, navrženou pro tu správnou pracovní flow každého dne.

Správný businessový batoh má uvnitř spoustu kapes a částí k perfektní organizaci vašeho pracovního příslušenství. Ideálně v něm najdete zvláštní sekce pro elektroniku, nabíječky, kabely, dokumenty, sluchátka a samozřejmě kapsu na ipad a notebook – optimálne ještě s popruhem k pevnému zafixování všech zařízení během transportu. Vše by mělo dokonale sloužit svému účelu. I když se pak totiž náhodou dostanete do skluzu, okamžitě víte, co kde máte. Jste vždy dokonale ve střehu, takže vás nic nevyvede z míry. Štěstí prostě přeje připraveným.

Řešení pro 365
Možná, že kdyby měl italský barokní skladatel Antonio Vivaldi moderní městský batoh, nikdy by tak dokonale nezachytil rozdíly mezi jednotlivými částmi roku ve svém díle Čtvero ročních dob. S vymakaným business batohem vám totiž na rozmarech počasí nemusí vlastně vůbec záležet.

V horkém létě je naprostým základem měkké polstrování zad a pohodlné prodyšné popruhy s vrstvou ventilační síťoviny, oddělující batoh od přímého kontaktu se zády. Funkční design se systémem ventilace vám během nošení batohu zajistí rozptyl kumulace tepla, které v oblasti zad a ramen vzniká. Vyhnout se flekům potu na košili, a udržovat se do práce či na důležité meetingy svěží, je v téhle branži alfa-omega. Profíci si toho jsou vědomí a důležité detaily nikdy nepodceňují.

No a na podzim a v zimě? Díky skvělým materiálům jsou dnes kvalitní business batohy nepromokavé. Vše uvnitř zůstává hezky v suchu. A vy se tak můžete udržovat své tempo, náskok, být rychlí a přesní. A soustředit se pouze na to nejdůležitější. To vám však dnešní dostupné batohy do práce hravě umožní.

Vsaďte na kvalitní produktový design
Jak by měl ale vhodný business batoh vlastně vypadat? Zaprvé, nepotřebujete zvláště velký model – vsaďte spíš na eleganci a sebevědomé, minimalistické křivky. Dost neutrální k tomu, aby se batoh esteticky hodil do formálnějšího pracovního a podnikatelského prostředí, kde budete potřebovat zejména reprezentativní oděv a doplňky. Nezapomínejte, že batoh je zcela integrální součást vašeho outfitu; součástí vaší image a výrazem osobnosti. Design si proto vybírejte pečlivě. My jsme přesvědčeni, že na tom v tomto případě skutečně záleží.

Protože je batoh jedním ze základních pracovních nástrojů, nejen estetický vzhled, ale i jeho praktické funkce musí být ve vzájemné harmonii a tvořit unikátní produktový design. Nezapomínejte tedy na to, že batoh je především stále batoh. Měl by vám tedy skvěle padnout a být pohodlný. U daných modelů si proto všímejte celkové ergonomie a tvarování popruhů. Pokud je batoh dobře navržený, měli byste být schopni jeho polohu snadno nastavit tak, že během nošení vám bude připadat pocitově mnohem lehčí. I s plně naloženým batohem pak ušetříte spoustu energie, kterou můžete místo toho vložit do vašeho pracovního výkonu. Dobrý batoh = jednoduše dobrá technologie.

Vybrat si vhodný a hezký business batoh, místo fádní tašky přes rameno, není vůbec těžké. K dispozici je spousta skvělých možností. Přečtěte si naše další články, nebo se podívejte na značky a modely v pestrých kategoriích u nás na Nomatist.cz

Není skladem

Síň slávy

Clover batoh 25l

3 990,00 
2 890,00 
3 390,00 
3 190,00