Elegantní dámský batoh dodá vašemu stylu punc a jedinečnost

Vybrat správný dámský a přitom městský batoh na notebook, se může v nejedné domácnosti stát těžkým oříškem. Kdejaký partner pozoruje nadzdvižené obočí své milé, která při výběru zhrzeně kroutí hlavou. – „Ne, lásko, ten se mi vůbec nelíbí. A tenhle také ne.” – „Ale je praktický,” – namítne muž. Jenže jeho žena ví, co chce:

Chce vkus, luxus, chce eleganci a kvalitu, chce dobře využitý úložný prostor a také chce, aby to, co nosí na zádech dokreslovalo její krásu a výběr jejího oblečení. Chce se líbit, blýsknout se před kamarádkami i ve své práci a zná jedno zlaté ženské pravidlo: Žena na sobě nikdy nesmí šetřit, jinak se jí to šeredně vymstí.

Pokud jí na záda budete chtít pověsit praktického pomocníka, který však neodpovídá stylu jejího šatníku, pouze zakroutí hlavou, popřípadě najdete tento kousek na polici, kam na něj s jistotou několika dlouhých měsíců usedá prach. Žena je pečlivé stvoření, a proto, ať už jde nakupovat sama, s rodinou nebo s kamarádkami, předchází výběru tašky, kabelky či batohu svědomitý výběr. Rozhodli jsme se Vám tento výběr usnadnit a přinášíme kolekci batohů našich partnerských značek.

Jsme si vědomi vašich požadavků

Každý z nás potřebuje vsadit na efektivní způsob nošení věcí, tak proč to neudělat pohodlně a stylově s dokonalým batohem?

Pečlivě vybíráme z luxusních urbanistických produktů, a protože dámské městské batohy tvoří nesporný základ šatníku, zaměřili jsme se při výběru na značky, jakými jsou futuristický Bange batoh na notebook, který se vyznačuje až architektonickou konstrukcí, chytré batohy Aoking, nebo nadčasové a elegantní batohy Bopai, které ocení zejména ženy vyznávající soudobý, moderní styl, ovšem s nádechem klasiky. Přitom jde o vysoce módní produkty, které svým stylem a funkčností hravě nahradí dámskou kabelku. 

Na první pohled to vypadá, že luxusní urbanistické doplňky nosí výhradně emancipované ženy s kreativní prací, ale mnoho výzkumů napovídá, že vkusné, kvalitní a designové doplňky právě pro svůj charakter pomáhají ženám maskovat případnou plachost, nejistotu, zvyšovat sex-appeal a sebevědomí. 

Díky neustále progresivnější designérské práci navíc již nehrozí, že by ženská záda zatěžovaly objemné a nevýrazné tašky. Díky spolupráci talentovaných návrhářů a prvotřídních značek vzniká čím dál více okouzlujících a zároveň praktických batohů, které s radostí přinášíme i na český trh. Za každým výrobkem značkových batohů našich partnerů se skrývá špičkové využití kvalitních surovin a materiálů a pečlivé zpracování.

Jak správně vybrat vhodný dámský batoh?

Ideální dámský batoh snoubí hlediska estetiky a funkce. Víme, že potřebujete uschovat spoustu drobností a zároveň mít o věcech dostatečný přehled. Váš batoh by tedy měl kromě estetické stránky vypovídat o účelu, ke kterému jej potřebujete. Ač jsou dámské varianty schopné uschovat spoustu věcí: líčení, sluchátka, laptopy, peněženku, knížky, lahve na vodu, diář, sluneční brýle a další drobnosti, modely pro ženy bývají z hlediska ženské anatomie zpravidla menší a užší v ramenou a dbá se na jejich lehkost, aby nadměrně nezatěžovaly vaše záda.

Při výběru batohu také určitě zhodnoťte odolnost materiálu a jeho zpracování. Z hlediska organizace vás pak bude zajímat zejména jeho vnitřní uspořádání, možnosti zvětšení, množství vnitřních kapes a jejich umístění. Hodit by se mohly i chytré funkce dobíjení telefonu nebo přidaná pláštěnka vhodně a elegantně umístěná uvnitř batohu. 

Vybírejte na našich stránkách ze značek Bange, Aoking, Mark Ryden a Bopai a dejte nám vědět, čím si Vás získal právě Váš favorit. 

Napsat komentář