Specializujeme se na luxusní urbanistické produkty.

Jsme zastánci minimalismu a udržitelného přístupu. Víme, že za každým výrobkem se skrývá využití surovin a materiálů. Vážíme si přírody i lidské práce. Zároveň máme za to, že kvalitní výrobek je takový výrobek, který je praktický, odolný a v jistém smyslu překlene i zub času. Proto dbáme na to, aby naše značky odpovídaly těmto hodnotám nejen nadčasovým vzhledem a luxusně futuristickým designem, ale zejména kvalitou zpracování, a to díky výběru prvotřídních materiálů a promyšlenosti koncepcí.

Zobrazit produkty

Vnáší minimalismus do domácností a lidských životů.

Existuje mnoho situací, kdy vám můžeme přijít vhod a nezřídka také vytrhnout trn z paty. Ať už míříte na kreativní workshop, pospícháte na schůzku nebo často a rádi cestujete. Sbalit si s sebou kancelář a věci, které rádi nosíte při sobě, nikdy nebylo jednodušší. Propadli jsme užitečným a technologicky inovativním řešením, styl je naší vášní a máme smysl pro detail.

Specializujeme se na luxusní urbanistické produkty, dále chytré, módní a stylové batohy. U nás si tak každodenní společníky snadno vyberete dle vašich preferencí a oni vám za odměnu svým uspořádáním napoví, co si vzít s sebou na cesty a co raději ponechat doma. Odlehčit životu i zádům tak u nás můžete se značkami, jakými jsou například Aoking nebo Bange. 

WE LIVE TOMORROW.
BANGE.

Jsme Bange. Navrhujeme a vyrábíme stylové, konstrukčně propracované batohy a tašky pro potřeby moderního života v rychlém prostředí rušných metropolí.

Zobrazit batohy

RULE YOURSELF.
AOKING.

AOKing je přední výrobce stylových batohů pro energický životní styl bez zábran. Moderní značka bourá hranice mezi praktickým designem a originální módou. Za téměř 35 let si proto hravé tašky a batohy AOKing získaly popularitu po celém světě.

Zobrazit batohy