6 nejlepších business batohů na Nomatist.cz

Batohy do práce. My už si to dneska ani nedokážeme jinak představit. Tašky přes rameno jsou zkrátka out a klasické aktovky do ruky prostě nejsou zcela ideální vzhledem k tomu, jakým způsobem dnes pracujeme, jaké nástroje k tomu potřebujeme, a také jak bychom s nimi měli zacházet. Řešení? Praktický batoh vyvinutý podle nejnovějších designových i urbanistických trendů, který zároveň splňuje estetická měřítka podnikatelského či kariérního prostředí. Není problém. U nás na e-shopu takových batohů najdete celou řadu.

V tomto článku jsme pro vás vybrali TOP 6 chytrých office a business batohů na Nomatist.cz. Všechny jsou skvělé na notebook a příslušenství, bez jakého se během každodenního pracovního boje neobejdete. Najdete je jedině u nás na e-shopu. Seznamte se.

Flick
Značka: Bange
Objem: 9L

Začínáme slim modelem Flick od Bange. Je to skutečně hbitá pracovní žiletka, se kterou budete vždy okamžitě ready; nachystaní na maximálně soustředěnou a efektivní práci. Hodíte do něj notebook, tablet, nabíječku dokumenty, pár nezbytností a vyrážíte. Je to super řešení pro krátké, rychlé přesuny a pro ty, kdo opravdu neztrácejí žádný čas a neřeší nic zbytečného kolem. Svým způsobem až taková old-fashion business aktovka. Super design a kvalitní provedení.

2 890,00 

Clover
Značka: Bopai
Objem: 30x45x19cm

Prémiový model moderního batohu vyrobeného z pravé kůže. Má řadu inovativních prvků a svou stavbou i designem se jedná o velmi univerzální volbu. Luxusní vzhled mu však dodává image profi businessové výbavy. Okamžitě u něj také rozpoznáte vysokou kvalitu zpracování. Vnitřní struktura, kapsa na notebook a další vychytávky z něho dělají perfektní batoh pro váš multitasking. Ať už máte namířeno do kavárny, officu, do co-workingového centra nebo na pracovní pohovor. A taky když si chcete třeba na otočku zaletět na víkend někam po Evropě. Bude vám dělat radost.

Není skladem

Síň slávy

Clover batoh 25l

3 990,00 

Cirrus
Značka: Bange
Objem: 22 – 35L

Typově podobný kousek jako předchozí Clover. S více urbanistickým, techno charakterem a minimalistickým designem. Má měkké a široké popruhy, takže naprosto skvěle sedí na zádech, kde se nachází prodyšné polstrování. Při odvádění špičkových pracovních výkonů je totiž potřeba být v pohodě a mít vše srovnané. Proto má také Cirrus dvě samostatné komory pro přehlednou organizaci všeho, co potřebujete. Pohotovostní USBčko a funkce adaptabilní velikosti jsou potom skvělé třeba pro pracovní výjezdy; a dělají z batohu ještě o něco nabušenější volbu. S tímhle fakt neuděláte chybu.

2 890,00 

Darwin 2v1
Značka: Mark Ryden
Objem: 15L

Primárně batoh. Ale i taška do ruky, nebo přes rameno. Tenhle model ve svém jádru pojme spoustu věcí; foťák, sluchátka, klávesnici a další techniku včetně notebooku, tabletu a nabíječek. Vše pak v polstrovaných kapsách krásně zafixujete zabudovanými popruhy do jedné stabilní polohy. A ačkoliv není Darwin úplně stavěný např. pro delší cestování, do práce je naprosto fantastický. Nejlépe ho využijete třeba pro rychlý pracovní oběd a ve vysokém profesním ruchu pulzujícího města. Jeho výhoda spočívá ve všestrannosti, flexibilitě a snadné uživatelské “ovladatelnosti”. My ho milujeme pro všechny tyto možnosti.

2 690,00 

Radial
Značka: AOKing
Objem: 18L

Voděodolný model Radial od značky AOKing na sebe ihned upozorní stylovým uzavíráním přední kapsy se zipem v šikmém směru. Tím to však nekončí. Batoh nabízí vše, co by praktický a chytrý pracovní batoh měl splňovat: vnitřní kapsy na notebook a tablet s jistícím páskem, boční kapsy na dokumenty, nebo externí USB port třeba pro práci v kavárně. A celé to zpečetí super design, který se hodí do kanclu i na pracovní schůzku. Kapacita tak akorát. Ještě vám zbyde i místo na deštník, svačinu, nebo třeba knížku. A o víkendu ho vytáhnete na nákupy do města. Za nás fakt pohodovka.

-30%
1 743,00 

Loki
Značka: Bange
Objem: 10,8L

Zřejmě nejluxusnější pracovní batoh od Bange a jeden z nejpopulárnějších modelů na Nomatist.cz vůbec. Díky pevné skořepině z voděodolného materiálu EVA má tu správně ostrou profesionální vizáž businessového kufříku. Zároveň však nabízí veškeré výhody moderního městského hi-tech batohu. Kamkoliv ho vezmete, s tímto futuristickým modelem si bezpečně zajistíte okamžitě silný první dojem. Dokonalost mu pak ještě zajišťuje bezpečnostní TSA zámek hlavního zipu, integrovaný USB port a perfektně vytvarované ramenní popruhy i polstrování na zádech. Loki je prostě typická ukázka chytrého batohu a králem kategorie businessových modelů. A máme i několik barevných variant!

3 190,00